Uygulama Süresi

60DK

Etkin Sonuç

5 – 7 gün ara ile ortalama 8

Sonuçların Kalıcılığı

6-8 Hafta

Yeni nesil cilt bakım ürünleri sayesinde cilt derinlemesine arındırılır ve yenilenir. Medikal cilt bakım yöntemi olan Jetpeel cilt bakımı konusunda oldukça önemli bir teknolojidir. Süpersonic jet akımlarla cilt ağrısız bir şekilde temizlenir ve bu cihaz yardımıyla yenilenerek canlı bir görünüme kavuşur. Cildin güçlenmesine yardımcı olan bu uygulama herhangi bir yan etki oluşturmadığı için rahatlıkla kullanılabilir.

Yapılan ilk seanstan sonra gözle görülür bir şekilde ciltte ton açılımı görülür. Cilt ışıltılı ve yumuşak bir hale gelir ve bakımlı olur. Jetpeel teknolojisi özel olarak hazırlanan ürünlerin bir araya gelmesi ile tasarlanmıştır. Cihazın ucunda özel şeffaf bir hortum bulunur ve bu hortumun ucunda ise titanyum uçlu bir başlık bulunur.

Bu özel teknoloji sayesinde cilde, cildin ihtiyacı olan oksijen, vitamin ve mineraller takviye edilir. Böylece cilt kaybettiği elastiki yapısına yeniden kavuşur. Jetpeel cilt bakımı teknolojisi güvenli bir şekilde uygulanan peeling işlemidir. Cilde hem masaj yapar hem de cildin ihtiyacı olan en alt katmana kadar vitamin ve mineral geçişini hızlandırır. Bunun yanında kapalı gözenekleri temizler, ölü derinin atılmasını sağlar.

Saf oksijen ve özel formüllü kozmetik ürünler, basınçlı ‘İğnesiz Enjeksiyon’ yöntemi ile cildin derinlerine indirilir. Ağrısız ve kanama riski olmayan bir uygulamadır. Etkili ve güvenli bu yöntem ile daha genç görünümlü, pürüzsüz, tazelenmiş yepyeni bir cilde sahip olursunuz.

Oksijet ürünleri her cilt tipi için ayrı üretilmiştir. Genç ciltlerde kırışıklık oluşumunu engelleme, olgun ciltlerde ise kırışıklığı azaltma amacıyla her yaşta uygulanabilir.

Kolajen ve dolaşım arttırıcı aktif maddelerin bulunduğu farklı ürünler uygulanır. Bu ürünler oksijet iğnesiz enjeksiyon yöntemi ile saf oksijenle birlikte cilt altına itilir. Bazal tabakada dolaşım arttırılarak genç hücre yapımı, kollajen ve hyalüronik asit oluşumu aktive edilir. Aynı zamanda, yüz kaslarında arttırılmış dolaşım etkisi ile kaslar rahatlar ve kırışıklıkların boyutlarında belirgin azalma ortaya çıkar.

Hiçbir yan etkisi yoktur. Ancak bütün ürünlerde olduğu gibi alerji durumu olabilir. İritasyon oluşmazsa tedaviye devam edilir.

Bizimle İletişime Geçin