Project Description

BBL Hero 

Seans Sayısı

2 -6

Uygulama Süresi

15-60 dk

Sonuçların Kalıcılığı

Tedaviye Göre Değişir

Hassasiyet Süresi

1 Gün

İşe Dönme

Hemen

Mevsim

Sonbahar ve Kış

Yaşlanmayı Geciktirmek Elinde !

Güzellik sektörü artık cilt sağlığının hücresel düzeyde korunmasına odaklanıyor. Yaşlanmış derideki genetik hasarları düzeltmede aslında uzun bir süredir kullanılan geniş bant ışık tedavisi BBL hero ile artık çok daha hızlı, çok daha kısa sürede ve daha konforlu haliyle teknolojinin cilt üzerindeki en etkili işlemi olarak kanıtlanmış sonuçlara sahip.

Gençliğimizde cildimiz çok daha gergin ve pürüzsüzdür. Kendi kendini yenileme yeteneği bu yaşlarda etkindir.yaşlanma süreciyle beraber cildin bu mekanizması yavaşlamaya başlar ve cilt daha solgun ve pütürlü olur. BBL teknolijisi işte tam da burada devreye girerek cilteki bu yavaşlayan mekanizmayı tekrar harekete geçirir. Cildin kendini yenileme sürecini iyileştirerek hem cilt yaşınızı geri çevirir hem de yaşlanma etkilerine karşı cildi korur. Bilimsel çalışmalar BBL in yaşlanmış ciltlerde genetik hasarları tedavi ederek genç cildin canlılığını yeniden yaratmada etkili olduğunu göstermektedir.

Öncesi ve Sonrası

Türkçe geniş bant ışık anlamına gelen bbl (broadband light), cilt gençleştirme ve genetik yenilenme için fda onaylı özel bir ışık kaynağıdır. 420 – 1400 nm arasında ışık veren bbl, ciltteki kahverengi lekelerin, kılcal damar hasarlarının ve bir cilt sorunu olan rosaseanın tedavisinde gerekli olan dalga boyunu kullanarak yok etmeyi amaçlar. Cildin kendini yenileme sürecini başlatarak güçlü bir antiaging etki sağlar ve bu etkiyi yalnızca yüzümüzde değil vücudumuzun tüm bölgelerinde de kullanma imkanı tanıyarak kısa sürede sonuca ulaştırır.

Forever young + (yüz, boyun ve dekolte bölgesi için planlı tedavidir)

Forever body (vücudun geri kalanı için uygulanan programdır)

Cristal clear (sivilce tedavisi ve yağlı cildi kontrol etmek )

Bare bbl hero ( bbl epilasyon tekniğidir.)

Hasarlı cildi düzeltir

Ciltteki ince çizgileri azaltır

Cildi sıkılaştırır.

Gözenekleri küçültür

Yaşlılık lekelerini azaltır

Güneşten gelen hasarı onarır

Yara izlerini azaltır

Lazer ve diğer tedavilere yardımcıdır

Fraksiyonel lazer ile birlikte kullanılabilir

Dermal dolgularla ve botulinum toksinle etkileşmez (güvenlidir)

Sağlıklı cildin bakımını sağlar

Kolajen ve elastin üretimini artırır

Cildin yaşlanmasını geciktirir

Seans sayısı cildinizin ihtiyacına ve tedavinin gerekliliğine göre hekimlerimiz tarafından kişiye özel olarak değişmektedir. Başlangıç olarak 1 -3 seans önerilmekte olup seanslar arasında 3-4 hafta olması uygundur. Koruyucu tedavi ise en az 3 en fazla 6 ay ara ile olmalıdır.

İşlem herhangi bir anestezi gerektirmez, ağrısız ve acısızdır. Günlük hayata hızlıca dönülebilir.

İnce kırışıklıkların giderilmesi , cildin gençleştirilmesi, renk tonunun eşitlenmesi, hamilelik çatlaklarının giderilmesi, boyun ve dekoltenin toplanıp sıkılaşması, sarkık ve gevşek karın düzeltilmesi durumlarında tercih edilir.

4-6 hafta içerisinde güneşlenmiş olanlara

Solaryuma girenlere

Hamilelere

Kan sulandırıcı ilaçlar kullananlara

Ciltte aktif enfeksiyon ve iltihabı olanlara

Hastanın en az 3 hafta güneşten uzak durması ve güneş kremi kullanması, işlemin yapıldığı gün suyla temastan kaçınması gerekir.

Cildinizin ihtiyacı olan her şey için!