Project Description

1-Visia ile Cilt Analizi

Visia Cilt Analiz sistemi, ciltteki lekeleri, kırışıklıkları, gözenekleri, kızarıklığı ve güneş hasarını hücresel düzeyde gösteren en kapsamlı cilt konsültasyon cihazıdır.Visia ile yapılan konsültasyon ile elde edilen sayısal analiz ve görsel değerlendirme sonuçlarına göre, kişiye özel ve etkili bir tedavi programı uygulamak mümkün olur.

Visia Nasıl Çalışır?

Visia, özel flaşları sayesinde 3 açıdan yüksek kalitede fotoğraflar çeker, mantıklı bir şekilde yaptığı cilt analizlerini kantitatif ölçümlerle birlikte rapor haline getirerek ekrana yansıtır.2.

 2-IntelliStudio  

IntelliStudio görüntüleme cilt kanseri muayenesinde kullanılan ben haritalama yönteminde bir devrim niteliğinde olup yapay zeka ile teknolojinin buluştuğu son noktadır.50Mp fotoğraf ile en ufak detayı yakalayarak, gerçek gün ışığı aydınlatmalı 200X büyütmeli dermoskopisi sayesinde en ince detayı görmenizi sağlar.

IntelliStudio Nasıl Çalışır?

Sistem yapay zeka yazılımına sahip olup, hastayı yüzünden tanır ve hasta pozisyon ayarlarını kendiliğinden yapar. 50MP fotoğraf çekerek en ufak bir lezyonu dahi izleyebilme imkanı sağlar. Sistem entegre 200X büyütmeli video dermoskopiye sahiptir.DermaGraphix yazılımı ile, bir lezyonla ilişkili tüm görüntülere ayrı bir numara verilerek vücut haritasında etiketlenir. Etiketlemeyi kendi is akışınıza göre düzenleyebilirsiniz. Bir lezyonla ilişkili tüm fotoğrafları, notları ve özellikleri anında inceleme ve karşılaştırma için kullanılabilirsiniz. Hasta ziyaretleri arasındaki değişiklikleri kontrol etmeniz için, basit, sezgisel kullanıcı ara yüzü hem genel bakışı hem de yakın görüntüler içerir.Çekilen resimler 50MP kamera ve akıllı otomasyona sahip stüdyo kalitesinde aydınlatma kullanılarak polarize olmayan ve çapraz polarize aydınlatma cilt için kalibre edilmiş ve dengelenmiştir.

Standart fotoğraf şablonları kullanarak kullanıcıyı fotoğraf yakalama konusunda yönlendiren otomatik sıralama sayesinde, motorlu programlanabilir asansör, tutarlı, tekrarlanabilir görüntüler için tekrarlanabilir kamera konumları ve aydınlatma ile Entegre DermaGraphix® yazılımı, vücut harita fotoğraflarının hızlı sekil de çekilmesini sağlar. Sisteme entegre dermoskopi cihazı, dünyanın en iyi klinikleri ve hekimleri ile beraber 60.000 vakanın histolojik bulgularını da değerlendirilerek teknoloji ile buluşturulmuş olup, bilimsel olarak doğrulanmış DANAOS tanı desteğini içermektedir.

3-Vectra 3D Görüntüleme ve Simülasyon Sistemi

Vectra, 3D görüntüleme ve simülasyon yapan, yazılım destekli özel bir fotoğraflama sistemidir.Estetik uygulamalar ve plastik cerrahi ameliyatı planlayan hemen herkes, uygulama veya ameliyat sonrası görüntülerinin nasıl olacağını görmek ister. Hastanın estetik uygulamalar ve plastik cerrahi ameliyatı sonrası tahmini sonucu görmesi, sürecin daha sağlıklı ilerlemesini ve doktorun hasta beklentilerine hakim olmasını sağlar.Amerikan Canfield firmasının ürettiği Vectra 3D görüntüleme teknolojisi; yüksek çözünürlükte 6 değişik kamera kullanılarak, 3 boyutlu görüntüleme ve simülasyon yapabilen bir sistemdir. 3D olarak işlenen görsel her açıdan görüntülenebilir ve doktor-hasta isteği doğrultusunda simülasyonlar yapılabilir.

Vectra 3D Nasıl Çalışır?

Vectra’nın özel 36 megapiksel kameraları sayesinde hastanın fotoğrafları çekilerek, özel yazılımı sayesinde bu fotoğraflar 3 boyutlu model haline getirilir. Bu model üzerinden, cihaz modeline göre yüz veya tüm vücut görüntüleme ve simülasyonu yapılır. Böylece hastaya tedavi sonrasında nasıl olacağı veya olmak istediği görselleştirilir.

4-QUANTIFICARE

LifeViz® Infinity: Yüz ve Vücut Analiz Sistemi

LifeViz® Infinity, yüz ve vücut analizi için kapsamlı bir 3D çözümdür. Hastaların kendilerini 3D olarak görmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

LifeViz® Infinity, 360 ° 3B vücut görüntüsünün hızlı bir şekilde yakalanmasını sağlayan bir döner tabla ile bir tripoda monte edilmiş bir 3D kameradan oluşan benzersiz bir sistemdir. Elde tutulan modda müdahalelerden önce / sonra prosedürleri ve fotoğraf belgesini simüle etmek için yüz ve vücudun 3D görüntülerini oluşturabilir.

Çok çeşitli ihtiyaçlar için uyarlanan kompakt sistem, daha iyi doktor-hasta iletişimi ve daha büyük dönüşümler sağlayan son teknoloji 3D görüntü kalitesi ve yeniden üretilebilirlik sunar.

3D rekonstrüksiyon yüz ve vücut bölgesini 3D olarak değerlendirmede önemli bir rol üstlenir. Bir konsültasyona 3D görüntüleri dahil etmek, doktorun hastanın yüz ve vücudunu çeşitli açılardan ve farklı yakınlaştırma seviyelerinde görselleştirebilmesini sağlar. Konsültasyonlar, standartlaştırılmış öncesi-sonrası görüntüleriyle yeni bir 3D çağına giriyor.

Hastalara küresel bir güzellik standardı uygular. Yükseklik ve genişlik için yüz açılarını, ölçümleri ve oranları değerlendirir ve yüzlerin Altın Oran ile ne kadar yakından ilişkili olduğunu kontrol eder. Herhangi bir prosedürden önce hastanın yüz ve vücut şeklini değerlendirilirken  360 ° ölçümleri alınır.

Saltat TV

Teknolojik Tedaviler

  • Trusculpt ID

Trusculpt ID

TRUSCULPT iD TruSuculp iD, ideal bedeninizi, devrim niteliğinde,neştersiz, vücut şekillendirici bir tedavi ile kişiselleştirmenize Detaylı Bilgi

  • Coolifting

Coolifting

CooLifting güzellik tabancası, yüz dokularına hiyalüronat içeren bir karışımın çözeltisiyle birlikte CO2 gazının dağıtımını Detaylı Bilgi

Coolsculpting

CoolSculpting ile bölgesel incelme nedir? CoolSculpting göbek, bel, karın, sırt, kol ve bacak gibi Detaylı Bilgi

  • Emsculpt

Emsculpt

EMSCULPT NEDİR ? EMSCULPT, Kas yaparken aynı zamanda yağ yakmanızı sağlayan dünyadaki tek cerrahi Detaylı Bilgi

  • Botoks

Botoks

Botoks nedir? Botoks, botulinum toksini adı verilen, uygulandığı bölgede sinir ile kas arasındaki bağlantıyı Detaylı Bilgi

Dolgu

Dolgu nedir? Yaşlanma ile birlikte cilt altı yağ tabakası ve cildin hyalüronik asit, elastik Detaylı Bilgi

Doublo Gold

DOUBLO GOLD DOUBLO (HIFU) tedavisi veya ses dalgalarıyla ameliyatsız yüz germe; yüz, boyun, dekolte Detaylı Bilgi

Morpheus8

Morpheus8 nedir? Morpheus8, mikroiğneyi radyofrekans (RF) enerjisi ile eşleştiren minimal invaziv bir cilt gençleştirme Detaylı Bilgi

Clatuu Alpha

Clatuu Alpha (Soğuk Lipoliz) Göbek, karın, kalça, bel, sırt, diz ve bacakları biçimlendirmekte etkili Detaylı Bilgi