Project Description

  • Emsculpt

Emscultpt

EMSCULPT, ilk olarak yağın altındaki kas temelerini oluşturup sağlamlaştırır aynı zamanda kas yoğunluğunun artması ile karın yağının azalmasını sağlar. Aynı anda hem daha ince hem daha atletik bir vücut yapısının ortaya çıkmasına yardımcı olur. Aynı zamanda EMSCULPT, kalçalara uygulandığında daha kalkık, daha atletik bir popo sağlar. Dünyadaki tek cerrahi olmayan kalça kaldırma işlemidir. EMSCULPT ile popo yağlarını aldırmak ve popo kaldırmak için kişilerin artık ameliyat olmasına gerek yoktur. Kas yoğunluğu artarken şekilli daralmada da gerçekleşir.

Seans Sayısı

6

İşlem Süresi

30 dk

Seans Aralığı

Haftada 2

Anestezi

Yok

İşe Dönüş

Hemen

Mevsim

Her mevsim

Kas yaparken yağ yakan bir teknoloji!

Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından yaptığı işlemler için onaylı bir teknolojidir. Amerika’da yapılmış 7 bağımsız klinik çalışma ile sonuçlarını kanıtlamıştır. Aynı zamanda tıbbi CE sertifikasına sahiptir. Amerika ve Avrupa’da 800 den fazla klinikte uygulanmaktadır.

Karın kaslarını güçlendirmek ve sixpack oluşturmak isteyen kişiler ve daha dik, sıkı ve yuvarlak kalçalara sahip olmak isteyen kişiler bu uygulama için en uygun adaydır.

Uygulama kasları uyaran sistemden oluşur ve normal kas kasılmasının dışında supramakimal kasılma yapar. Sporla bu kadar hızlı kaslarını çalıştırmak imkansızdır. Kalçada EMSCULPT uygulamasıyla 20.000 squat etkisi yaratırız. Emsculpt tedavisi, bunu normal şartlarda imkansız olan derin supramaksimal kas kasılmalarına neden olarak başarır. Normal kasılmalar ile supramaksimal işlemler arasındaki fark ise laktik asit oluşumudur. Eğilmeden sonra laktik oluşmaz ve gidiş ve dönüş ağrısı yanması ya da kesmesi denilen ağrılı gelişmez.

Kas oranı %16 arttırır, yağ oranını da %19 azaltır.

Uygulamanın sonucu 2-4 hafta içerisinde görülür. Kişilerin yağ ve kas oranlarına göre de

İşlem sonucunu etkiler. Yağ dokusu az olan insanlarda sonuçları görmek çok daha hızlı olur. Uygulamanın etkileri bir yıl içinde devam eder.

EMSCULPT, dünyada sadece yağları hedefleyen değil, aynı zamanda kaslarınızı da oluşturan tek işlemdir. Diğer teknolojiler de iyidir ve sadece yağları hedef alırlar. Gerçekten harika görünmek için hem yağınızı azaltmanız hem de altta yatan kaslarınızı güçlendirmeniz gerekir. Ayrıca, EMSCULPT bir ısıtma/soğutma prensibine dayanmaz, bu nedenle yanma, yara izi veya şişme riski yoktur. Diğer teknolojilerin hiçbiri size kasa bağlı kalça kaldırma işlemi sağlayamaz. EMSCULPT tüm kaslarınızı güçlendirerek popo kaldırmaya yönelik yeni bir yaklaşım geliştirmiştir.

Tedavi protokolü birkaç gün arayla haftada 2 kez uygulanarak 4-6 seanstan oluşur.