Project Description

Moxi

EN GÜNCEL THULLIUM LAZER SİSTEMİ TÜRKİYEDE SADECE KLİNİĞİMİZDE  !

MOXI (ablatif olmayan fraksiyonel laser sistemi) ve BBL HERO (geniş bant ışık foto gençleştirme) kombinasyonu, tüm vücut derisinin yenilenmesi için rakipsiz bir tedavi eşleştirmesidir.

Seans Sayısı

1-3

Uygulama Süresi

10-15 dk

Anestezi

Krem ile anestezi 

Hassasiyet Süresi

1 Gün

İşe Dönme

Hemen

Mevsim

Her Mevsim

Işıltılı Bir Cilt İçin Nazik Bir Dokunuş !

MOXI (ablatif olmayan fraksiyonel laser sistemi) ve BBL HERO (geniş bant ışık foto gençleştirme) kombinasyonu, tüm vücut derisinin yenilenmesi için rakipsiz bir tedavi eşleştirmesidir. MOXI cildin yüzeyini ve dokusunu iyileştirirken, BBL HERO aşırı kırmızı ve kahverengi pigment alanlarını düzeltir. İki tedavinin birlikte etkisi gerçekten sinerjiktir. Sciton bu iki tedaviyi mjoule adıyla tek bir platformda toplamıştır. Bu kombinasyonu Türkiye’de ilk kez sizlere ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

 

MOXI, cildin yüzeysel üst tabakasında küçük delikler oluşturarak mikro yaralanmalar oluşturur ve içerdiği enerjiyi ışığa dönüştürerek pigmentleri hedef alır. Bu mikro yaralanmalar dermal onarım sürecini uyarır, cilt tonunu ve dokuyu canlandırır, güneş hasarı veya yaşlanmanın neden olduğu kahverengi ve kırmızı lekelerin görünümünü azaltır.

  • Güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, melasma denilen tedavisi güç ve özellikle kadınlarda görülen düzensiz şekilli koyu lekelenmelere sahip kişilerde
  • Yara ve sivilce izlerinde
  • Cilt sıkılaşma ihtiyacında
  • Yoğun çalışma hayatında cilt bakımı için kısıtlı zamana sahip kişilerde
  • Az sayıda seans ve kısa süreli tedavi seçeneği arayanlarda
  • İnce kırışıklıkların silinmesi ve cildin parlamasını isteyenlerde
  • Gözeneklerin küçülmesinde
  • Yeni elastin ve kolajen üretimini destekleyerek yaşlanmanın etkilerine karşı önlem almak isteyen genç yaştaki kadın ve erkeklerde tercih edilen tedavidir.

MOXI ile leke tedavisinde bazen tek bir seansla bile iyi sonuçlar alınabilmektedir. Kişinin ihtiyacına göre hekiminizin oluşturacağı seans sayısı farklılık gösterebilir. Ancak tavsiye edilen seans sayısı en az 3 olacaktır ve ilerleyen zamanda tekrarlayan koruyucu seanslar önerilir.

Kesinlikle. Aslında, MOXI tarafından kullanılan mJOULE platformu, estetik endüstrisindeki en hızlı, en güçlü yoğun darbeli ışık (IPL) cihazı olan BBL HERO (Yüksek Enerji Hızlı Çıkış) tedavisini de içerir. MOXI ve BBL birbirini tamamlar çünkü MOXI, BBL prosedürlerinin ürettiği sonuçları sürdürmek için de ideal bir tedavidir.

İşlem öncesi anestezik krem uygulandığından herhangi bir ağrı/acı hissedilmez. Hafif bir batma/yanma hissi olabilir; bu normaldir.

Tedavi sonrası 1 -2 saatlik bir kızarıklık ve hassasiyet oluşur. Her uygulamadan sonra olduğu gibi güneşten korunma önemlidir. İşlem sonrasında en az 4 saat duş ve makyaj önerilmez, su bazlı nemlendiricilerle cildi nemlendirmek gerekir.

Diğer leke tedavi protokollerine kıyasla MOXI, çok daha ekonomik çözümler sunmaktadır. işlem öncesi yapılacak VİSİA CİLT ANALİZ sistemi sonrası hekiminizin oluşturacağı tedavi şemasına göre,kişiye özel maliyeti belirlenmektedir.