Project Description

MOR GÖZ ALTLARINA ELVEDA

Yorgunluk, uykusuzluk, kötü beslenme, alkol ve sigara kullanımı, susuzluk, bazı kronik hastalıklar ve genetik faktörler gözaltı torbaları ve morluklarının ana sebepleridir. Yaşla birlikte göz çevresindeki cilt daha da incelir ve bu şikayetleri daha da fazla yaşarız.

Seans Sayısı

2

Uygulama Süresi

15-20 dk

Sonuçların Kalıcılığı

4-6 Ay

Anestezi

Lokal Krem

İşe Dönme

Hemen

Net Sonuş

Aynı Gün

Mor Gözlere Elveda

KYorgunluk, uykusuzluk, kötü beslenme, alkol ve sigara kullanımı, susuzluk, bazı kronik hastalıklar ve genetik faktörler gözaltı torbaları ve morluklarının ana sebepleridir. Yaşla birlikte göz çevresindeki cilt daha da incelir ve bu şikayetleri daha da fazla yaşarız.

NoMOR; İsviçre’de Hyalual İnstitute laboratuvarlarında geliştirilmiş bir tedavi protokolüdür. Tedavi; göz çevresindeki mor halkaların ve kırışıklıkların giderilmesini amaçlamaktadır. Ürünün içeriğinde hyaluronik asit ve süksinit asit bileşenleri bulunmaktadır ve herhangi bir alerjik reaksiyona neden olmaz.

CE belgesine sahip bir ürün olan ‘NoMOR’ sadece alanında uzman hekimler tarafından uygulanmaktadır.

  • Gözaltı morluğu tedavisi,
  • Dolaşım bozukluğuna bağlı gözaltı torbalarının giderilmesi,
  • Hiperpigmentasyonun ( renk düzensizliği) düzeltilmesi,
  • Dehidrasyonun ( su kaybı, cilt kuruluğu) önlenmesi,
  • Serbest radikallerin hasarının ortadan kaldırması,
  • Kronik yorgunluk, sağlıksız beslenme, sigara ve alkol gibi kötü alışkanlıklar sonucu oluşan YORGUN GÖZ görüntüsünün önlenmesi,
  • Göz çevresinde ışıltı ve parlaklık sağlamak amacıyla son yıllarda sıklıkla tercih edilen işlemler arasındadır.

Uygulama işlemi kolay ve acısız olup, uygulama sonrası oluşan papül görüntüsü 20-40 dakika gibi kısa sürede kaybolur. 40 dakika ile 4 saat içerisinde ilk etkiler (nemlilik,parlaklık) görülmeye başlar. Etkisi derimizin yaşına göre 4-6 ay sürer. Yıl boyu aynı etki isteniyorsa 5-6 ay ara ile uygulamanın tekrar edilmesi gerekmektedir.