Project Description

Altın İğne Scarlet X Uygulaması

Epidermis ve dermisteki problemleri aynı anda tedavi edebilen bu sistem, özel tasarlanmış mikro iğneler ile cilt altını radyo frekans dalgalarıyla uyarır ve ciltte iyileşme süreci bu uyarılar sayesinde gerçekleşir. Bu mikro iğneler cildin altına inerken cilt yüzeyini uyararak doğal iyileşme sürecini başlatırlar. En önemli özelliği tek bir seansta dahi ciltte total bakım yaparak mükemmel sonuçlar vermesi ve son derece ağrısız bir uygulama olmasıdır. Stabil enerji iletemeyen ve iğne boyunca enerji veremeyen cihazlarda uygulama sonrasında kabuklanma, morarma, kanama saçlı deri uygulamarında ise saç dökülmesi gibi yan etkiler görülebilir. Uygulamanın FDA onaylı Scarlet X ile yapıldığından emin olunuz

Seans Sayısı

3-4

Uygulama Süresi

30 dk

Seans Aralığı

1 Ay

Anestezi

Yok

İşe Dönme

Hemen

Mevsim

Her Mevsim

Smart İğne Teknolojisi

Mikro iğnelerin tedavi sırasında stabil ve doğru bir hedef derinliğine nüfuz edebilmesi için robotik sistem ile akıllı ve hassas bir şekilde üretilmiştir. SMART iğne teknolojisi sayesinde cildin üst tabakasını güçlendirirken Melazma, Rozasea, Hiperpigmentasyon gibi ciltteki damarlanmaya bağlı leke ve kızarıklıkları tedavi etmeye yardımcı olur ve cilt tonunu eşitleyerek cildin daha Net, daha Parlak ve Sağlıklı olmasına yardımcı olur.

 

Derine inebilen teknolojisi sayesinde daha belirgin bir çene hattına kavuşulur ve üçgen bir yüz görünümü elde eder.

Morpheus8 uygulaması hem yüz hem de vücutta kolaylıkla uygulanabilen güvenli bir yöntemdir. Cildin yenilenmesi, canlandırılması ve gençleştirilmesinde oldukça etkili olan bu teknoloji, cildin yüzeyini ve alt tabakasını hedefler.

  • Kırışıklıkların giderilmesinde
  • Cilt yenileme ve gençleştirilmesinde
  • Akne izlerinin tedavisinde
  • Cilt ve gözenek sıkılaştırmada
  • Boyun ve dekolte bölgesinin toparlanmasında
  • Leke tedavisinde
  • Çatlak tedavisinde (Ergenlik çağında oluşan, Hamilelik döneminde ve ani kilo alım ve kaybında)
  • Vücut sıkılaştırma (Kol, bacak, diz kapağı, popo ve popo altı vb)

Genellikle 1 ay arayla 3 – 4 seans uygulanması önerilir. İstenilen sonuca ulaşmak için seanslara devamlılık önemlidir.

Uygulama bölgesine sürülen local anestezik krem ile uygulama konforlu hale gelir.  Uygulama bittikten sonra hasta rahatça günlük yaşamına dönebilir.

Morpheus 8 mikro iğneleme ve RF enerjisini kullanarak ciltte çoklu bir etki sağlar. Tek bir seansta cildi yeniler, canlandırır, sıkılaştırır, dokusunu yeniler, genel görünümünde sağlıklı ve canlı bir etki sunar.