Project Description

Dünyanın önde gelen beş plastik cerrahından biri olarak gösterilen Dr. Des Fernandes; bu alanda öncülük ederek, 1980lerde A vitamini ve antioksidanları başarılı bir şekilde bir kozmetik ürününde ilk kullanan kişi olmuştur.Environ ANTİAGİNG Vitamin Cilt Bakımı aydınlatıcı, sıkılaştırıcı ve ışıltı kazandıran yaşlanma karşıtı yüz bakımıdır.

Uygulama Süresi

60DK

Etkin Sonuç

Haftada bir defa 6-12 seans

Sonuçların Kalıcılığı

Ayda 1 defa

Environ, yaptığı bilimsel araştırmalarla, Dünya’ nın her yerinde kullanıcılarının ömür boyu güzel bir cilde sahip olabilmelerini sağlayan ve görünümünde kalıcı farklar yaratan cilt bakım ürünlerini geliştirmektedir. Cildin de bir hayatı olduğuna ve hayat boyu güzel ve sağlıklı bir görünüm için cildin “oksijeni” olan A Vitaminine ihtiyaç duyduğuna inanır.

Dünyanın önde gelen beş plastik cerrahından biri olarak gösterilen Dr. Des Fernandes; bu alanda öncülük ederek, 1980lerde A
vitamini ve antioksidanları başarılı bir şekilde bir kozmetik ürününde ilk kullanan kişi olmuştur.
Environ ANTİAGİNG Vitamin Cilt Bakımı aydınlatıcı, sıkılaştırıcı ve ışıltı kazandıran yaşlanma karşıtı yüz bakımıdır.

  • A , C ,E VİTAMİNLERİ

  • ANTİOKSİDANLAR

  • PEPTİDLER

  • ALFA BETA HİDROKSİ ASİTLER

  • HYALURONİK ASİT

  • VİTAMİN B3

A, C vitamini ve antioksidanların en taze ve en aktif formlarının, gelişmiş Environ sistemi yardımıyla, cildin alt katmanlarına derinlemesine nüfüz edilmesini sağlar.

Kollajeni uyarır, çizgileri yumuşatır ve elastikiyeti güçlendirir. Hidrasyonu ve cildin ışıltısını artırır. Cildin yapısına ve ciltteki problemlere yönelik özelleştirilmiş tedavidir.

Cildi temizleme, derin peeling, A + C Vitamini, antioksidanlar, büyüme faktörleri, hyaluronik asit ve peptidlerin en taze, en aktif formları ile infüzyonunu içeren aşamalardan oluşur.

Özel yüz masajı teknikleri, yatıştırıcı Aljinat maskesi sayesinde cildin pH’sını normal seviyelere getirir. Trans-epidermal su kaybını fiziksel olarak engeller, cildin gençleşmesini destekleyen yaşlanma karşıtı özel bir bakımdır.

Tüm Cilt Bakımlarımız GeneO-Led sistemiyle desteklenmektedir.

GeneO-Led; Cildi sakinleştiren, kan dolaşımını hızlandıran, kolajen üretimini destekleyen ve akne bakterisini yok eden bir ışık terapi sistemidir. Cildin ihtiyacına göre farklı başlıklara sahip GeneO Led’i tüm cilt bakımlarımızı desteklemek ve bakımların yüzde yarattığı kızarıklık izlerini yatıştırmak için kullanıyoruz. Cilt bakımımızı güçlendiren bu konforlu dokunuşu çok seveceksiniz.