CoolSculpting ile bölgesel incelme nedir?

CoolSculpting göbek, bel, karın, sırt, kol ve bacak gibi bölgesel fazlalıklara etki eden, tek bir seansta uygulama yapılan bölgedeki yağ dokusunun %20 ile %30 kadarını yok eden bir sistemdir. Cerrahi bir yöntem olmadığı gibi, iyileşme süresi en aza indirilmiştir.

CoolSculpting avantajları nelerdir?

FDA onaylı CoolSculpting tedavisi cerrahi olmayan yağ azaltma tedavilerinde en çok tercih edilen uygulamalar arasındadır. Tüm dünyada tercih edilen ve milyonlarca hasta üzerinde uygulanmış, etkisi kanıtlanmış bir tedavidir. İyileşme süreci yoktur, sonrasında hasta hemen sosyal hayatına geri dönebilir.

CoolSculpting nasıl etki eder?

CoolSculpting işlemi, hedeflenen deri altı yağlarını kontrollü olarak dondurur. İşlem gören yağ hücreleri kristalleşir (donar), yıkıma uğrar. Vücudunuz bu hücreleri doğal süreçlerden geçirir ve ölü hücreler zamanla vücuttan atılırlar. Sonuç olarak arzuladığınız vücut hatlarına kavuşabilirsiniz.

Beklentiler ne olmalı?

CoolSculpting yolculuğunuza kolayca başlayabilirsiniz. Cerrahi olmayan bir yöntemdir. Tedaviniz sırasında, vücudunuzda belirli bir yere jel ped ve aplikatör uygulanacaktır. Böylece hedeflenmiş yağ dokusunun kontrollü olarak dondurulması sağlanır.

Tedavinin sonuçları ne zaman görülür?

Değişime uğrayan yağ hücreleri işlemden iki hafta sonra lenf sistemi yoluyla vücuttan atılmaya başlar. Tedavinin nihai sonucu ise 6 – 7 hafta sonra ortaya çıkar. Bölgesel yağ birikiminin olduğu alandaki yağ hücrelerinin bir kısmı tamamen ortadan kalktığı için tedavinin etkisi kalıcıdır.

Saltat TV

Teknolojik Tedaviler

  • Trusculpt ID

Trusculpt ID

TRUSCULPT iD TruSuculp iD, ideal bedeninizi, devrim niteliğinde,neştersiz, vücut şekillendirici bir tedavi ile kişiselleştirmenize Detaylı Bilgi

  • Coolifting

Coolifting

CooLifting güzellik tabancası, yüz dokularına hiyalüronat içeren bir karışımın çözeltisiyle birlikte CO2 gazının dağıtımını Detaylı Bilgi

Coolsculpting

CoolSculpting ile bölgesel incelme nedir? CoolSculpting göbek, bel, karın, sırt, kol ve bacak gibi Detaylı Bilgi

  • Emsculpt

Emsculpt

EMSCULPT NEDİR ? EMSCULPT, Kas yaparken aynı zamanda yağ yakmanızı sağlayan dünyadaki tek cerrahi Detaylı Bilgi

  • Botoks

Botoks

Botoks nedir? Botoks, botulinum toksini adı verilen, uygulandığı bölgede sinir ile kas arasındaki bağlantıyı Detaylı Bilgi