DOUBLO GOLD

DOUBLO (HIFU) tedavisi veya ses dalgalarıyla ameliyatsız yüz germe; yüz, boyun, dekolte ve bazı vücut bölgelerindeki cildi sıkılaştırmak ve yukarı kaldırmak amacıyla kullanılan cerrahi olmayan, iğnesiz bir işlemdir.

Doublo ile cilt gençleştirme ve germe hangi bölgelere uygulanır?

Yüz ovalitesinde kaybı olan, çene çizgisinde bozulma ve sarkma olan hastalarda, yanaklarda, gıdı bölgesindeki sarkmayı düzeltmede boyun bölgesine, kaş kaldırmak amacıyla kaş-alın bölgesine, göz altı kırışıklıklarını azaltmak için göz çevresine, kol içi sarkmalarına, iç-dış bacak bölgesindeki düşüşlere ve karın bölgesindeki gevşek dokunun toparlanmasında etkilidir.

Uygulama ne kadar zaman alır?

Ultrasound ile cilt germe süresi uygulama yapılan bölgeye göre 30 – 75 dk arasında değişmektedir. Doublo ile cilt germe tek seanslık bir uygulamadır. Kişi eğer tekrar yaptırmak ister ise en erken 6 ay en geç 2 yıl içerisinde tekrarlanabilmektedir.

Uygulama ağrılı mıdır?

Ağrısız bir uygulamadır. Kişinin sosyal yaşamını etkilemeyeceğinden günlük yaşantısına dönebileceği güvenli bir tedavi yöntemidir. Uygulamadan hemen sonra akut bir iyileşme gözlemlenebilir. Etki her geçen gün daha belirginleşir. Üç ayın sonunda maksimum etki ortaya çıkar.

Doublo ile cilt gençleştirmenin sonuçları ne zaman sonra çıkmaktadır?

Uygulamadan hemen sonra akut bir iyileşme gözlemlenebilir. Etki her geçen gün daha belirginleşir. Üç ayın sonunda maksimum etki ortaya çıkar.

Saltat TV

Teknolojik Tedaviler

  • Trusculpt ID

Trusculpt ID

TRUSCULPT iD TruSuculp iD, ideal bedeninizi, devrim niteliğinde,neştersiz, vücut şekillendirici bir tedavi ile kişiselleştirmenize Detaylı Bilgi

  • Coolifting

Coolifting

CooLifting güzellik tabancası, yüz dokularına hiyalüronat içeren bir karışımın çözeltisiyle birlikte CO2 gazının dağıtımını Detaylı Bilgi

Coolsculpting

CoolSculpting ile bölgesel incelme nedir? CoolSculpting göbek, bel, karın, sırt, kol ve bacak gibi Detaylı Bilgi

  • Emsculpt

Emsculpt

EMSCULPT NEDİR ? EMSCULPT, Kas yaparken aynı zamanda yağ yakmanızı sağlayan dünyadaki tek cerrahi Detaylı Bilgi

  • Botoks

Botoks

Botoks nedir? Botoks, botulinum toksini adı verilen, uygulandığı bölgede sinir ile kas arasındaki bağlantıyı Detaylı Bilgi