Emsculpt

EMSCULPT NEDİR ?

EMSCULPT, Kas yaparken aynı zamanda yağ yakmanızı sağlayan dünyadaki tek cerrahi olmayan işlemdir. Vücut şekillendirme işlemlerinin içinde devrim yaratan en son teknolojik gelişmedir. Tüm teknolojiler yağ azaltmaya odaklı çalışırken EMSCULPT inceltirken kas yaparak yağ yakar ve ?t bir görünüme ulaşmanızı sağlar.

KİŞİLER İŞLEMDEN NASIL YARARLANABİLİR?

EMSCULPT, ilk olarak yağın altındaki kas temellerini oluşturup sağlamlaştırır aynı zamanda kas yoğunluğunun artması ile karın yağının azalmasını sağlar. Aynı anda hem daha ince hem daha atletik bir vücut hattının ortaya çıkmasına yardımcı olur.

İkincisi, kalçalara uygulandığında EMSCULPT kişilerde uzun süredir istedikleri daha kalkık, atletik bir popo sağlar. Dünyadaki tek cerrahi olmayan kalça kaldırma işlemidir.

EMSCULPT ile popo yağlarını aldırmak ve popo kaldırmak için kişilerin artık ameliyat olmasına gerek yoktur. Kas yoğunluğu artarken şekilli daralmada gerçekleşir.

EMSCULPT, DİĞER İŞLEMLERE GÖRE NASIL KARŞILAŞTIRILIR?

EMSCULPT, dünyada sadece yağları hede?eyen değil, aynı zamanda kaslarınızı da oluşturan tek işlemdir. Diğer teknolojiler de iyidir ve sadece yağları hedef alırlar. Gerçekten harika görünmek için hem yağınızı azaltmanız hem de altta yatan kaslarınızı güçlendirmeniz gerekir. Ayrıca, EMSCULPT bir ısıtma / soğutma prensibine dayanmaz, bu nedenle yanma, yara izi veya şişme riski yoktur. Diğer teknolojilerin hiçbiri size kasa bağlı kalça kaldırma işlemi sağlayamaz. EMSCULPT tüm kaslarınızı güçlendirerek popo kaldırmaya yönelik yeni bir yaklaşım geliştirmiştir.

KİMLERE UYGULANABİLİR?

EMSCULPT işleminden herkes faydalanabilir. Konsültasyon sırasında, kesin beklentilerinizi sizin için belirli bir uygulama planının hazırlanmasına yardımcı olacak doktorla görüşebilirsiniz.

KAÇ SEANS UYGULANIR?

Tedavi protokolü birkaç gün arayla haftada 2 kez uygulanarak 4-6 seanstan oluşuyor.

GÜVENLİ BİR İŞLEM MİDİR?

EMSCULPT, Amerika Sağlık Örgütü FDA tarafından yaptığı işlemler için onaylı, tıbbi CE serti?kasına sahip, hem kas hem de yağ üzerinde işlem yaptığı için birçok klinik çalışmada gösterilen ilk yenilikçi teknolojiyi temsil etmektedir. Uygulama öncesinde doktorunuz EMSCULPT ile vücut şekillendirmenin nasıl çalıştığını ve benzersiz güvenlik profilini detaylı olarak size anlatacaktır.

Saltat TV

Teknolojik Tedaviler

  • Trusculpt ID

Trusculpt ID

TRUSCULPT iD TruSuculp iD, ideal bedeninizi, devrim niteliğinde,neştersiz, vücut şekillendirici bir tedavi ile kişiselleştirmenize Detaylı Bilgi

  • Coolifting

Coolifting

CooLifting güzellik tabancası, yüz dokularına hiyalüronat içeren bir karışımın çözeltisiyle birlikte CO2 gazının dağıtımını Detaylı Bilgi

Coolsculpting

CoolSculpting ile bölgesel incelme nedir? CoolSculpting göbek, bel, karın, sırt, kol ve bacak gibi Detaylı Bilgi

  • Emsculpt

Emsculpt

EMSCULPT NEDİR ? EMSCULPT, Kas yaparken aynı zamanda yağ yakmanızı sağlayan dünyadaki tek cerrahi Detaylı Bilgi

  • Botoks

Botoks

Botoks nedir? Botoks, botulinum toksini adı verilen, uygulandığı bölgede sinir ile kas arasındaki bağlantıyı Detaylı Bilgi