Project Description

BBL Forever Young

Seans Sayısı

2 -6

Uygulama Süresi

15-60 dk

Sonuçların Kalıcılığı

Tedaviye Göre Değişir

Hassasiyet Süresi

2 Gün

İşe Dönme

Hemen

Mevsim

Yaz Mevsiminde Yapılması Önerilmez

Cilt Yenilemede Devrim !

Cilt gençleştirme ve genetik yenilenme için FDA onaylı özel bir ışık kaynağıdır. 420 – 1400 nm arasında ışık veren BBL Hero Full Body, aknelerden, çillere, rozeseadan daha derin lekelere karşı etkili olur. Yaş fark etmeden uygulanabilen BBL Hero Full Body teknolojisi ile çok kısa sürede sonuca ulaşmak mümkündür. Boyun, göğüs, kol, sırt ve bacak gibi vücudun tüm bölgelerinde işlem yapabilen BBL Hero Full Body teknolojisi, acı vermez, anesteziye ihtiyaç duymaz. Uzun süre kalıcılığını korur.

Öncesi ve Sonrası

Tedavide kullanılan cihaz, cildin üst tabakalarına ışık enerjisi gönderir, bu ışık enerjisi cildin katmanlarını hafif biçimde ısıtır. Hedeflenen bölgelerdeki cilt katmanları tarafından kademe kademe emilen bu ısı enerjisi var olan hücrelerin kolajen üretimlerini tetikler ve cildi ilk uygulamadan daha sıkı bir görünüme kavuşturur.

Çevresel faktörlere açık olan yüz, dekolte bölgesi, el üzeri, boyun bölgesi gibi alanlarda;

  • Cilt sıkılaştırma işlemlerinde
  • İnce kırışıklıkları gidermede
  • Cilt tonu eşitleme işlemlerinde
  • Güneş lekesi, yaşlılığa bağlı oluşan lekeler veya doğum lekelerinin tedavisinde
  • Rozasea (Kırmızı yanak) tedavisinde
  • Akne tedavisinde
  • Kılcal damar çatlağı tedavisinde

etkin şekilde kullanılmaktadır.

Cildindeki leke, kırışıklık, rozasea, akne, kılcal damar çatlağı gibi cilt problemlerinden kurtulmak isteyen herkes BBL Forver Young tedavisini yaptırabilir.

Güneş ya da solaryum aracılığı ile bronzlaşmış cilde sahip kişilerin tedavinden faydalanmaları için ciltlerinin doğal rengine dönmesini beklemeleri gerekmektedir.

Kalp pili, hamileler ve cilt kanseri olan kişiler için kullanılması tavsiye edilmemektedir.

4-6 hafta içerisinde güneşlenmiş olanlara

Solaryuma girenlere

Hamilelere

Kan sulandırıcı ilaçlar kullananlara

Ciltte aktif enfeksiyon ve iltihabı olanlara

BBL tedavisi cilt yaşlanmasını durdurabilir. Stanford Üniversitesi’nde 10 yıl boyunca yapılan klinik çalışmalar sonucu BBL Forever Young cildin yaşlanmasını durdurduğu kanıtlanmıştır. Ayrıca yapılan klinik çalışmalarda, hastaların gerçek yaşlarından 10 yaş daha genç göründükleri kanıtlanmıştır.

Cilt dokusu, çevresel tahribata uğradıkça dokudaki DNA yapısı bozulur ve bu bozulma sonucu ciltte, kırışıklıklar, yaşlanma belirtileri, lekeler gibi dejeneratif problemler meydana gelmektedir. BBL tedavisinin temel hedefi, bozulan DNA’daki 1293 gen yapısını yenilemek olduğundan kalıcı bir etki bırakmaktadır.

Klinik çalışmalar sonucu, düzenli yapılan BBL tedavisi ile ciltte yer alan uzun dönemli yaşlanma belirtilerini azalttığı ve yeni problemlerin oluşumlarını geciktirdiği gözlemlenmiştir.

Çok konforlu bir uygulama olan BBL tedavisi sırasında ağrı veya acı hissetmezsiniz. Lokal anestezi gerektirmeyen işlemdir.

Cildinizin ihtiyacı olan her şey için!