Project Description

Cildinizin ihtiyacını keşfedin

Ayna görüntüleme sistemi, Botox, Dolgu, Cilt sıkılaştırma uygulamaları, Bölgesel vücut incelmesi, Selülit uygulamalarının tedavi öncesi ve sonrası görüntülerini karşılaştırma imkanı sunar. Visia Cilt Analizi sistemi ciltteki lekeleri, kırışıklıkları, gözenekleri, kızarıklıkları ve güneş hasarlarını hücresel düzeyde gösteren en kapsamlı cilt danışma cihazıdır. Visia konsültasyon seansları ile elde edilen sayısal analiz ve görsel değerlendirme sonuçlarına göre kişiye özel ve etkili bir tedavi programı uygulamak mümkündür.

Visia Cilt Analizi sistemi ciltteki lekeleri, kırışıklıkları, gözenekleri, kızarıklıkları ve güneş hasarlarını hücresel düzeyde gösteren en kapsamlı cilt danışma cihazıdır. Visia konsültasyon seansları ile elde edilen sayısal analiz ve görsel değerlendirme sonuçlarına göre kişiye özel ve etkili bir tedavi programı uygulamak mümkündür.


Topluluk Tarafından Doğrulandı simgesi

Visia Cilt Analizi sistemi ciltteki lekeleri, kırışıklıkları, gözenekleri, kızarıklıkları ve güneş hasarlarını hücresel düzeyde gösteren en kapsamlı cilt danışma cihazıdır. Visia konsültasyon seansları ile elde edilen sayısal analiz ve görsel değerlendirme sonuçlarına göre kişiye özel ve etkili bir tedavi programı uygulamak mümkündür.


Topluluk Tarafından Doğrulandı simgesi

Visia, özel flaşları sayesinde 3 açıdan yüksek kaliteli fotoğraflar çeker ve mantıksal cilt analizini kullanarak cilt analizi sonuçlarını kantitatif ölçümler ve projeksiyonlarla ekranda raporlar.


Topluluk Tarafından Doğrulandı simgesi

IntelliStudio görüntüleme, cilt kanseri muayenesinde kullanılan devrim niteliğinde bir nevüs haritalama yöntemidir. Yapay zeka ve teknolojide son kilometredir. 50M piksel fotoğraf, gerçek gün ışığı aydınlatmalı 200X büyütülmüş dermoskopi sayesinde en küçük detayları yakalar ve en ince detayların görülmesini sağlar.


Topluluk Tarafından Doğrulandı simgesi

Sistemler, hastanın yüzünü tanıyan ve hasta pozisyon ayarlarını otomatik olarak ayarlayan Yapay Zeka’ya sahiptir. 50M piksel fotoğraf çekerek en küçük lezyonu bile izleme imkanı sağlar. Sistem, entegre bir 200x büyütmeli video dermoskopiye sahiptir. DermaGraphix yazılımı ile bir lezyonla ilişkili tüm görüntüler vücut haritası üzerinde etiketlenir ve ayrı numaralar atanır. Tüm etiketleme, gerekli iş akışına göre özelleştirilebilir. Lezyonun tüm fotoğrafları, notları ve parametreleri anında inceleme ve karşılaştırma için kullanılabilir. Hasta ziyaretleri arasındaki farklar, hem genel bakış hem de yakından görünümleri içeren basit ve inisiyatif kullanıcı arayüzü kullanılarak tespit edilebilir. Çekilen fotoğraflar, polarize olmayan ve çapraz polarize aydınlatmalar, 50M piksel kamera ve akıllı, otomatik, stüdyo kalitesinde aydınlatma ile kalibre ve dengelenir.

Vectra 3D, 3D görüntüleme ve simülasyonlar gerçekleştiren yazılım destekli özel bir fotoğraflama sistemidir. Estetik uygulamalar ve plastik cerrahi planlayan hemen herkes ameliyat öncesi ve sonrası görüntüleri görmek ister. Estetik uygulama veya plastik cerrahinin tahmini sonucunu hastanın görmesine izin vermek, doktorun hasta beklentilerini kontrol etmesini ve operasyon sürecini daha sağlıklı yönetmesini sağlar. Amerikan Canfield firmasının ürettiği Vectra 3D görüntüleme teknolojisi, 6 farklı yüksek çözünürlüklü kamera kullanarak 3D görüntüleme ve simülasyon yapabilmektedir. 3D olarak işlenen görüntü her açıdan izlenebilmekte ve doktor hasta istek ve gereksinimlerine göre farklı simülasyonlar uygulayabilmektedir.


Topluluk Tarafından Doğrulandı simgesi

Vectra’nın özel 36M piksel kameraları ve özel yazılımı sayesinde hastaların fotoğrafları çekilmekte ve bu fotoğraflar hastanın 3 boyutlu modeline dönüştürülmektedir. Cihaz modeline bağlı olarak hastanın bu 3 boyutlu modelinden yüz veya tüm vücut görüntüleme ve simülasyonları yapılır. Böylece hasta operasyonun sonucunun nasıl olacağını görselleştirebilir. Ayrıca hastanın ulaşmak istediği şey de aynı şekilde görselleştirilebilir.


Topluluk Tarafından Doğrulandı simgesi

.

LifeViz® Infinity: Yüz ve Vücut Analiz Sistemi LifeViz® Infinity, yüz ve vücut analizi için kapsamlı bir 3D çözümdür. Hastaların kendilerini 3D olarak görmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. LifeViz® Infinity, hızlı 360° 3D vücut görüntüsü yakalamaya olanak tanıyan döner tablalı bir tripod üzerine monte edilmiş bir 3D kameradan oluşan benzersiz bir sistemdir. El modunda müdahalelerden önce/sonra prosedürleri ve fotoğraf belgesini simüle etmek için yüz ve vücudun 3D görüntülerini oluşturabilir. Çok çeşitli ihtiyaçlar için uyarlanan kompakt sistem, son teknoloji 3D görüntü kalitesi ve yeniden üretilebilirlik sunarak daha iyi doktor-hasta iletişimi ve daha büyük dönüşümler sağlar. 3D rekonstrüksiyon yüz ve vücut bölgesinin 3D olarak değerlendirilmesinde önemli bir rol oynar. Bir konsültasyona 3D görüntüleri dahil etmek, doktorun hastanın yüzünü ve vücudunu çeşitli açılardan ve farklı yakınlaştırma seviyelerinde görselleştirmesine olanak tanır. İstişareler, standartlaştırılmış öncesi-sonrası görüntüleri ile yeni bir 3D çağa giriyor. Hastalara küresel bir güzellik standardı uygular. Yüz açılarını, ölçülerini ve yükseklik ve genişlik oranlarını değerlendirir ve yüzlerin Altın Oran ile ne kadar yakından ilişkili olduğunu kontrol eder. Herhangi bir işlemden önce hastanın yüz ve vücut şekli değerlendirilirken 360° ölçümler alınır