Project Description

DOUBLO GOLD

DOUBLO (HIFU) tedavisi veya ses dalgalarıyla ameliyatsız yüz germe; yüz, boyun, dekolte ve bazı vücut bölgelerindeki cildi sıkılaştırmak ve yukarı kaldırmak amacıyla kullanılan cerrahi olmayan, iğnesiz bir işlemdir.

Doublo ile cilt gençleştirme ve germe hangi bölgelere uygulanır?

Yüz ovalitesinde kaybı olan, çene çizgisinde bozulma ve sarkma olan hastalarda, yanaklarda, gıdı bölgesindeki sarkmayı düzeltmede boyun bölgesine, kaş kaldırmak amacıyla kaş-alın bölgesine, göz altı kırışıklıklarını azaltmak için göz çevresine, kol içi sarkmalarına, iç-dış bacak bölgesindeki düşüşlere ve karın bölgesindeki gevşek dokunun toparlanmasında etkilidir.

Uygulama ne kadar zaman alır?

Ultrasound ile cilt germe süresi uygulama yapılan bölgeye göre 30 – 75 dk arasında değişmektedir. Doublo ile cilt germe tek seanslık bir uygulamadır. Kişi eğer tekrar yaptırmak ister ise en erken 6 ay en geç 2 yıl içerisinde tekrarlanabilmektedir.

Uygulama ağrılı mıdır?

Ağrısız bir uygulamadır. Kişinin sosyal yaşamını etkilemeyeceğinden günlük yaşantısına dönebileceği güvenli bir tedavi yöntemidir. Uygulamadan hemen sonra akut bir iyileşme gözlemlenebilir. Etki her geçen gün daha belirginleşir. Üç ayın sonunda maksimum etki ortaya çıkar.

Doublo ile cilt gençleştirmenin sonuçları ne zaman sonra çıkmaktadır?

Uygulamadan hemen sonra akut bir iyileşme gözlemlenebilir. Etki her geçen gün daha belirginleşir. Üç ayın sonunda maksimum etki ortaya çıkar.