Project Description

Oxy Jet peel nedir?

Saf oksijen ve özel formüllü kozmetik ürünler, basınçlı ‘İğnesiz Enjeksiyon’ yöntemi ile cildin derinlerine indirilir. Ağrısız ve kanama riski olmayan bir uygulamadır. Etkili ve güvenli bu yöntem ile daha genç görünümlü, pürüzsüz, tazelenmiş yepyeni bir cilde sahip olursunuz.

Yaş sınırı var mıdır?

Oksijet ürünleri her cilt tipi için ayrı üretilmiştir. Genç ciltlerde kırışıklık oluşumunu engelleme, olgun ciltlerde ise kırışıklığı azaltma amacıyla her yaşta uygulanabilir.

Etkisi nasıldır?

Kolajen ve dolaşım arttırıcı aktif maddelerin bulunduğu farklı ürünler uygulanır. Bu ürünler oksijet iğnesiz enjeksiyon yöntemi ile saf oksijenle birlikte cilt altına itilir. Bazal tabakada dolaşım arttırılarak genç hücre yapımı, kollajen ve hyalüronik asit oluşumu aktive edilir. Aynı zamanda, yüz kaslarında arttırılmış dolaşım etkisi ile kaslar rahatlar ve kırışıklıkların boyutlarında belirgin azalma ortaya çıkar.

Yan etkisi var mıdır?

Hiçbir yan etkisi yoktur. Ancak bütün ürünlerde olduğu gibi alerji durumu olabilir. İritasyon oluşmazsa tedaviye devam edilir.

Etkin sonuç için kaç seans gerekir?

Genelde 5 – 7 gün ara ile ortalama 8 seans uygulanır. 6 – 8 hafta içinde mimik kaslarında fark edilir bir rahatlama görülür. Kolajen formasyonunun artması için 1 – 2 hafta daha gerekebilir. Ev ürünleri ile desteklendiğinde etkinlik ve kalıcılık artar.

Saltat TV

Teknolojik Tedaviler

  • Trusculpt ID

Trusculpt ID

TRUSCULPT iD TruSuculp iD, ideal bedeninizi, devrim niteliğinde,neştersiz, vücut şekillendirici bir tedavi ile kişiselleştirmenize Detaylı Bilgi

  • Coolifting

Coolifting

CooLifting güzellik tabancası, yüz dokularına hiyalüronat içeren bir karışımın çözeltisiyle birlikte CO2 gazının dağıtımını Detaylı Bilgi

Coolsculpting

CoolSculpting ile bölgesel incelme nedir? CoolSculpting göbek, bel, karın, sırt, kol ve bacak gibi Detaylı Bilgi

  • Emsculpt

Emsculpt

EMSCULPT NEDİR ? EMSCULPT, Kas yaparken aynı zamanda yağ yakmanızı sağlayan dünyadaki tek cerrahi Detaylı Bilgi

  • Botoks

Botoks

Botoks nedir? Botoks, botulinum toksini adı verilen, uygulandığı bölgede sinir ile kas arasındaki bağlantıyı Detaylı Bilgi