Project Description

Legend, cilt yenileme platformunda yer alan VoluDerm teknolojisi yaşlanma belirtilerini azalttığı ve cildin yenilenmesine yardımcı olduğu klinik deneylerle kanıtlanmış, benzersiz bir teknolojidir. Kısa sürede acısız biçimde uygulanır, sonrasında da bir iyileşme süreci gerektirmez.

Legend cilt yüzeyinizi yeniler, gençleşmenize yardımcı olur.

Anında ve ilerleyen süre boyunca göz alıcı sonuçlar yaratır. 

> Doğal bir dolgu maddesi gibi etki gösterir.

> Kırışıklıkların ve ince çizgilerin azalmasını sağlar.

> Cilt yüzeyini yeniler, gerginleştirir ve sıkılaştırır.

> Akneden kalan skarların gerilemesini sağlar.

Nasıl etki gösterir?

Legend, cilt yenileme platformunda yer alan VoluDerm teknolojisi deriye mikro boyutlu iğnelerle Radyo Frekansd enerjisi aktaran ve böylece deriye hasar vermeden doğal iyileşme ve yenilenme mekanizmasını tetikleyen bir uygulamadır.

Bu tetikleme sayesinde deri doğal yolla hyaluronik asit, yeni kolajen ve elastin üretir. VoluDerm uygulaması ilerleyen süre boyunca kırışıklıkların azalmasına, deri yüzeyinin yenilenmesine ve cildinizde bir “lifting” etkisinin ortaya çıkmasına yardımcı olur; cildinizi daha sıkı, daha gergin ve daha taze bir hale getirir.

Gözle görülür bir sonuç elde edebilmek için kaç uygulama gerekir?

Daha ilk uygulamadan itibaren cildinizde doğal bir dolgunluk hissedecek ve gözlemleyebileceksiniz. Tabii ki en iyi sonucu elde edebilmek için bu uygulamayı tekrarlamanız önerilir. Uygulamalar devam ettikçe elde edilen sonuçlar çok daha belirgin hale gelecektir.

Lgend uygulaması ne kadar sürer? Ağrılı bir uygulama mıdır?

Genel olarak tek bir uygulama yaklaşık 30 dakika sürer, uygulamalar acısızdır. Uygulama sonrası ciltte hafif bir kızarıklık dışında uygulamaya dair bir belirti gözlenmez.

Uygulamadan sonra cildin iyileşmesi için belirli bir süre geçmesi gerekir mi?

Uygulama sonrasında iyileşmek için bir süre gerekmez çünkü mikro iğnelerle yapılan radyofrekans uygulaması ciltte bir hasar yaratmaz.

Uygulamadan sonra ciltte görülecek hafif kızarıklık görülür.

Saltat TV

Teknolojik Tedaviler

  • Trusculpt ID

Trusculpt ID

TRUSCULPT iD TruSuculp iD, ideal bedeninizi, devrim niteliğinde,neştersiz, vücut şekillendirici bir tedavi ile kişiselleştirmenize Detaylı Bilgi

  • Coolifting

Coolifting

CooLifting güzellik tabancası, yüz dokularına hiyalüronat içeren bir karışımın çözeltisiyle birlikte CO2 gazının dağıtımını Detaylı Bilgi

Coolsculpting

CoolSculpting ile bölgesel incelme nedir? CoolSculpting göbek, bel, karın, sırt, kol ve bacak gibi Detaylı Bilgi

  • Emsculpt

Emsculpt

EMSCULPT NEDİR ? EMSCULPT, Kas yaparken aynı zamanda yağ yakmanızı sağlayan dünyadaki tek cerrahi Detaylı Bilgi

  • Botoks

Botoks

Botoks nedir? Botoks, botulinum toksini adı verilen, uygulandığı bölgede sinir ile kas arasındaki bağlantıyı Detaylı Bilgi