Trusculpt ID

TRUSCULPT iD

TruSuculp iD, ideal bedeninizi, devrim niteliğinde,neştersiz, vücut şekillendirici bir tedavi ile kişiselleştirmenize olanak sağlar. Rahat, güvenli ve etkilidir, karın bölgenizdeki inatçı yağ hücrelerini kalıcı olarak yok ettiği ve bel çevrenizi incelttiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Bütün bunlar 15 dakikalık bir tedaviyle mümkün olabilir. TruSculpt iD ile istediğiniz vücut şekillendirme sonucunu diyet ve egzersize dirençli bölgelerde bile elde edebilirsiniz.

TruSculpt iD, KİŞİLEŞTİRİLMİŞ SONUÇLAR SUNAR…

Vücudunuzun şekli veya tipi ne olursa olsun, bu çok yönlü tedavi şahsi ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilir. truSculpt® iD, tedavi alanı, bölgesi, cilt tipi, yağ kalınlığı ve cilt gevşekliğinin varlığı nedeniyle diğer vücut şekillendirme işlemleri için uygun olamayanları etkili bir şekilde tedavi eder.

NASIL ÇALIŞIR?

TruSculpt iD, yenilikçi Monopolar RF teknolojisi kullanarak, seçici olarak hedeflenen yağ hücrelerinin tedavi edilmesini sağlamak amacıyla ısıtılmasını sağlar. Böylece yağ hücreleri vücuttan doğal yollarla atılır. Klinik çalışmalar ortalama %24 oranında yağ azalmasını göstermiştir. Klinik çalışmalar ortalama %24 oranında yağ azalmasını göstermiştir.

KAÇ SEANS YAPTIRMAK GEREKİR?

Birden fazla bölge 15 dakikalık bir seans kadar kısa bir sürede tedavi edilebilir. Maksimum sonuçlar 12 hafta sonra görülebilir. İstediğiniz kişiselleştirilmiş sonuçları elde etmek için ilave tedaviler gerekebilir.

NASIL HİSSETTİRİYOR?

TruSculpt iD işlemi esnasında sıcak taş masajı yaptırıyor gibi bir his tarif edilir. Tedavi esnasında cildinizin sıcaklığı biraz yükselecektir ancak bu rahatsızlık vermez. Etkilidir, güvenlidir ve sonuçları eşit ve tutarlıdır.

TEDAVİ SONRASI SOSYAL YAŞANTIDA BİR AKSAKLIK OLUR MU?

Uygulama sonrası tedavi bölgesi bir saatten daha kısa bir süre boyunca ılık ve kızarık olacaktır. Tedavi bölgesinde birkaç gün sürebilen temasa karşı hafif bir hassasiyet ortaya çıkabilse de, tedaviden hemen sonra normal faaliyetlerinize dönebilir ve egzersiz yapabilirsiniz.

>

Saltat TV

Teknolojik Tedaviler

  • Trusculpt ID

Trusculpt ID

TRUSCULPT iD TruSuculp iD, ideal bedeninizi, devrim niteliğinde,neştersiz, vücut şekillendirici bir tedavi ile kişiselleştirmenize Detaylı Bilgi

  • Coolifting

Coolifting

CooLifting güzellik tabancası, yüz dokularına hiyalüronat içeren bir karışımın çözeltisiyle birlikte CO2 gazının dağıtımını Detaylı Bilgi

Coolsculpting

CoolSculpting ile bölgesel incelme nedir? CoolSculpting göbek, bel, karın, sırt, kol ve bacak gibi Detaylı Bilgi

  • Emsculpt

Emsculpt

EMSCULPT NEDİR ? EMSCULPT, Kas yaparken aynı zamanda yağ yakmanızı sağlayan dünyadaki tek cerrahi Detaylı Bilgi

  • Botoks

Botoks

Botoks nedir? Botoks, botulinum toksini adı verilen, uygulandığı bölgede sinir ile kas arasındaki bağlantıyı Detaylı Bilgi